Back to Question Center
0

Semalt: SEO-Friendly obsah, který udělá Google Panda lásky vás!

1 answers:

Pokud jste nedávno optimalizovali platformu a chtěli něco zveřejnit, poznamenat, že vysoce kvalitní a bezchybný obsah může zvýšit vaši důvěryhodnost na internetu. Můžete generovat spoustu provozu z obou sociálních médií a Google, pokud váš obsah je až na značku.

Jack Miller, Senior Customer Success Manager společnosti Semalt se domnívá, že kvalita obsahu je nejdůležitější oblastí, na kterou se můžete zaměřit, pokud se chcete vyhnout sankcím Google a pádům - trampoline park milano. Vzhledem k tomu, že společnost Panda je v roce 2017 součástí algoritmu pro hodnocení stránek Google.

Zaměřte se na uživatele:

Je nutné se soustředit na uživatele, pokud jde o obsah a marketing sociálních médií. Nejdůležitější je, že se lidé snaží publikovat a propagovat nekvalitní obsah, ale měli byste se zaměřit na publikování prvotřídních a jedinečných článků. V tomto ohledu by měli všichni správci webu a blogisté porozumět některým základním aspektům, jak uspokojit požadavky na obsah webových stránek, protože dvířka k úspěchu mohou být otevřena pouze tehdy, když neohrožují kvalitu obsahu.

Psaní SEO-přátelský obsah se stal nezbytností v těchto dnech a text vašich webových stránek by měl být optimalizován pomocí správných klíčových slov a frází.

Kolik textu potřebujeme psát?

Měli byste umístit příslušné texty na stránky pro lepší pozici v vyhledávač výsledky.Je bezpečné říkat, že neexistuje optimální množství textu na článek, a to se liší od tématu k tématu.Mám na mysli, že typ obsahu, který píšete, a téma vás se bude týkat, kolik slov by mělo být napsáno.Některé z témat mohou být zahrnuty v 300-400 slov, zatímco ostatní vyžadují, abyste psali až 2000-3000 slov.SERP bude také stanovit, kolik textu je vyžadováno pro lepší pozici ve výsledcích vyhledávačů. Spíše než zaměřit se na množství textu Main Content (MC), mělo by se zaměřit na kvalitu obsahu a typů článků, které vaše publikum nejvíce těší. kolik slov by mělo být psáno.Některé stránky dostanou lepší hodnost dokonce s 50 slovy, zatímco ostatní musí zapůsobit Google s až 5000 slov.

John Mueller ze společnosti Google uvádí, že neexistuje minimální počítání slov a zaměřování spisovatelů obsahu by mělo být spíše na kvalitu než na množství.

Kolik slov můžeme optimalizovat?

Záleží také na několika věcech, například byste měli věnovat pozornost hlavním podmínkám vaší stránky. Ujistěte se, že neexistuje žádná kopie a vložení a obsah je v souladu s normami společnosti Google. V této situaci bude pro vás snadné optimalizovat obsah.

Vyvarujte se plnění klíčových slov:

Náplň klíčových slov je v rozporu s Google a dalšími pokyny pro vyhledávače! Místo plnění tolika klíčových slov a frází byste měli věnovat maximální pozornost tomu, abyste poskytli přesný a kvalitní obsah. Vyprázdnění klíčových slov je proces opakování stejného klíčového slova nebo fráze znovu a znovu ve vašem obsahu. Je považován za techniku ​​SEO s černou čepicí a je v rozporu s pravidly a předpisy společnosti Google.

První signál uživatele, který byste měli manipulovat, je vysoce kvalitní obsah a minimální používání klíčových slov. Váš obsah by se měl vztahovat k výklenku vašeho webu a ujistit se, že kvalita není ohrožena za každou cenu, protože vám pomůže přežít výsledky Google.

November 24, 2017