Back to Question Center
0

Semalt Spiega Perché Gli Esperimenti Mantegano In Vita La Tua Attività Di E-Commerce

1 answers:

E-commerce čelí obrovským zmenám vo všetkých aspektoch. Zavedenie virtuálnehomobilné platobné systémy, SEO a nové vznikajúce meny dokazujú, že to bude výzva pre nových a starých hráči.

Klienti sú rozmaznaní s možnosťou služieb, ktoré ponúkajú majitelia on-lineobchody. Rozvoj inovácií priniesol lepšie dodanie dverí a rýchlosť poskytovania služieb. Prijatie technologických zmien spotrebiteľského správania a necháva online platformy s potrebou experimentovať, pretože je jedinou cestou k prežitiu.

Ivan Konovalov, expert z Semalt Digitálne služby poskytujú prehľad o tom, ako experimenty zlepšujú vaše výsledky v oblasti elektronického obchodu - senior health care insurance rates.

E-commerce podniky musia zahŕňať rýchle experimentovanie a integráciu

Príležitosti v on-line obchode prídu a ísť veľmi rýchlo. Ako prax a skúsenosti výstavy nášho klienta, existuje potreba rýchleho zastavenia príležitostí, najmä ak je konkurenčná horúčavosť vysoká.

Niektorí odborníci na trhu zaujali experimentálne myslenie

Zatiaľ čo obchodníci online platformy zažívajú výzvu robiť pevné investície svojho času a energie, aby mohli experimentovať s novými nápadmi, niektorí marketingovia prijali výzvu. V nedávnom článku spoločnosti Optimizely a eTail, Business-Critical Impact of Experimentation 2017, 6 percent respondentov potvrdilo, že viac ako 20 percent rastuich on-line podnikania je výsledkom experimentovania..

Dni vier v už testovaných programoch nezaručujú výkonpodnikania. Pokračovanie v experimentovaní povzbudzuje objavy v stratégiach online trhu, ktoré môžu ohraničiť konkurenciu iných hráčovv priemysle.

Pochopiť príležitosti, ktoré experimenty prinášajú

Existujú dôvody, prečo bežný on-line obchod neprekáža ani pri aplikáciiSEO. Obávajú sa, pretože sa nespýtajú ťažké otázky, ktoré vždy vedú k objavom.

Rozvíjajúce sa podniky sa nebojí obávať sa takýchto otázok a zapojiť sa do experimentovania, čo ich robí objavovať nové možnosti.Výhodou experimentovania je odpovedať na otvorené otázky, ktoré vedú k objavom bez obáv z neúspechu alebo úspechu. na rozdiel odtestovanie na účely validácie existujúcej teórie, experimentovanie sa snaží priniesť nové nápady do tabuľky vyšetrovaním výsledkudanej hypotézy.

Správa sociálnych médií z mája 2017 uviedla 88 percent obchodníkov, ktorí si želajúzistiť výhody používania reklám sociálnych médií. Aplikácia SEO, platformy sociálnych médií je ideálna pre experimentovanie aj pretestovanie stratégií. Kombinácia testovania a experimentovania nových nápadov je vynikajúcim prístupom k dosiahnutiu úspešného onlinevýkon.

Musíte mať trpezlivosť

Rovnako ako SEO, aplikácia experimentovania alebo testovanie nových nápadov astratégie je iniciatívou, ktorá vyžaduje trpezlivosť, aby pestovala trpezlivosť. Experimentovanie sleduje určité kroky smerom k úspechu. tamby mal byť rozpočet, osoba zodpovedná za postupy pri používaní MBO v marketingovom systéme dáva bonusy dobrému výkonu.Oceniť ktorýkoľvek z výsledkov a potom zdieľať skúsenosti s ostatnými.

Pre najlepšie marketingové výsledky musí byť experimentovanie a testovanie optimálne aopakujte čo najskôr. To uľahčuje opravy chýb a reštrukturalizáciu prístupov. Hľadanie nevyužitýchpríležitosti, experimentovanie, učenie a iterácia je nový cyklický vzorec, ktorý sa aktualizuje s kultúrou v elektronickom obchodebusiness.

November 24, 2017