Back to Question Center
0

Semalt Tipy, jak používat titulky, Alt Text a popisy, aby vaše online podnikání prosperovat

1 answers:

Pokud jde o publikování na webu, význam snímků nelze vynechat. Spuštění online kampaně, další minutu vašeho času vám může přinést skutečné návštěvníky a uchopit pozornost vašich čtenářů. Přidáním atraktivních obrázků do obsahu hrajete integrální roli při zvyšování angažovanosti a zkušeností uživatelů. WordPress poskytuje vydavatelům webu příležitost zahrnout atraktivní obrázky do jejich obsahu. Zapojení publika dostatečným způsobem pomocí popisů metadat, titulků a obrázků je pro publikování na webu nejdůležitější. Zde, Jason Adler, Semalt Customer Success Manager, nabízí vám podívat se na následující funkce WordPress:

Titulek

Pokud jde o publikování na webu, titulky se většinou zobrazují přesně pod obrázky. Umístění titulku však závisí na tématu, které používá vydavatel. Každý vytvořený příspěvek obsahuje konkrétní popis, který se musí lišit od ostatních. Pokud jde o WordPress, jsou přidány titulky pomocí krátkých kódů. Přesun obrázků s popisky ve vizuálním editoru je trochu hektický. Chcete-li přesunout popisky, musíte to provést z kódu vložení. Význam titulků nelze ignorovat, pokud jde o publikování na webu. Všimněte si, že můžete použít odkazy na HTML ve vašem popisu WordPress, které jsou také nesmírně důležité.

Název

Titul hraje integrální roli v content marketing .Výsledek definuje, co příspěvek na přílohu znamená. Jako vydavatel můžete použít název pro vyhledávání relevantních informací nebo obrázků ve vašem galerie souborů.Použijte pokročilé možnosti obsažené v detailech obrázků pro přidání atributů titulů do obrázků.

Alt Text

Alt Text je další detail přílohy, který většinou nevyužívají vydavatelé webu. Alt atribut by neměl být podhodnocený, pokud jde o obsah marketingu. Alt Text je detail přílohy, který se zobrazí, když se obrázek nezobrazí. Zde jsou pravidla, která řídí použití Alt Text v aplikaci WordPress. Pokud je obrázek připojen k výzdobě, značka alt může být prázdná. Pokud je obrázek připojen ke komunikačním účelům, text Alt by měl plně popsat obsah zveřejněný vydavatelem.

Je-li obrázek spojen s linkou, měl by Alt Attribute popisovat odkaz jako vydavatel; popis je funkce, kterou byste nikdy neměli používat. Pokud některý z vašich potenciálních návštěvníků klikne na stránku příspěvku k přílohám, návštěvník by měl vidět váš dlouhý popis a váš motiv. Vydavatelé, kteří používají popis, mohou používat formát HTML a navrhnout své příspěvky pro snadnou navigaci. Vlivy metadat na publikování na webu Alt atributy, popisky, popisy a tituly jsou funkce, které většinou nevyužívají vydavatelé webu. Metadata zlepšují viditelnost kampaně online, zvyšují vaše zkušenosti a zvyšují zapojení. Například přidání obrázku ve službě WordPress na Googlu může způsobit, že se hodláte hodně naučit algoritmům. Na oplátku mohou místní návštěvníci účinně oslovit vaši společnost. Pochopení důležitosti podrobností o přílohách a způsobu, jakým aplikace WordPress používá metadata a titulky, je nezbytným předpokladem. Podrobnosti týkající se příloh jsou také ignorovány a využívány, pokud jde o publikování na webu Source . Nastavte atributy alt, metadata, popisky a popisy správně pro vaši kampaň s obrázky, abyste zvýšili zkušenosti uživatelů a jejich zapojení

November 24, 2017