Back to Question Center
0

Semalt Tipy, jak používat titulky, Alt Text a popisy, aby vaše online podnikání prosperovat

1 answers:

Pokud jde o publikování na webu, význam snímků nelze vynechat. Spuštění online kampaně, další minutu vašeho času vám může přinést skutečné návštěvníky a uchopit pozornost vašich čtenářů. Přidáním atraktivních obrázků do obsahu hrajete integrální roli při zvyšování angažovanosti a zkušeností uživatelů. WordPress poskytuje vydavatelům webu příležitost zahrnout atraktivní obrázky do jejich obsahu. Zapojení publika dostatečným způsobem pomocí popisů metadat, titulků a obrázků je pro publikování na webu nejdůležitější. Zde, Jason Adler, Semalt Customer Success Manager, nabízí vám podívat se na následující funkce WordPress:

Titulek

Pokud jde o publikování na webu, titulky se většinou zobrazují přesně pod obrázky - mens hats and caps australia. Umístění titulku však závisí na tématu, které používá vydavatel. Každý vytvořený příspěvek obsahuje konkrétní popis, který se musí lišit od ostatních. Pokud jde o WordPress, jsou přidány titulky pomocí krátkých kódů. Přesun obrázků s popisky ve vizuálním editoru je trochu hektický. Chcete-li přesunout popisky, musíte to provést z kódu vložení. Význam titulků nelze ignorovat, pokud jde o publikování na webu. Všimněte si, že můžete použít odkazy na HTML ve vašem popisu WordPress, které jsou také nesmírně důležité.

Název

Titul hraje integrální roli v content marketing .Výsledek definuje, co příspěvek na přílohu znamená. Jako vydavatel můžete použít název pro vyhledávání relevantních informací nebo obrázků ve vašem galerie souborů.Použijte pokročilé možnosti obsažené v detailech obrázků pro přidání atributů titulů do obrázků.

Alt Text

Alt Text je další detail přílohy, který většinou nevyužívají vydavatelé webu. Alt atribut by neměl být podhodnocený, pokud jde o obsah marketingu. Alt Text je detail přílohy, který se zobrazí, když se obrázek nezobrazí. Zde jsou pravidla, která řídí použití Alt Text v aplikaci WordPress. Pokud je obrázek připojen k výzdobě, značka alt může být prázdná. Pokud je obrázek připojen ke komunikačním účelům, text Alt by měl plně popsat obsah zveřejněný vydavatelem.

Je-li obrázek spojen s linkou, měl by Alt Attribute popisovat odkaz jako vydavatel; popis je funkce, kterou byste nikdy neměli používat. Pokud některý z vašich potenciálních návštěvníků klikne na stránku příspěvku k přílohám, návštěvník by měl vidět váš dlouhý popis a váš motiv. Vydavatelé, kteří používají popis, mohou používat formát HTML a navrhnout své příspěvky pro snadnou navigaci. Vlivy metadat na publikování na webu Alt atributy, popisky, popisy a tituly jsou funkce, které většinou nevyužívají vydavatelé webu. Metadata zlepšují viditelnost kampaně online, zvyšují vaše zkušenosti a zvyšují zapojení. Například přidání obrázku ve službě WordPress na Googlu může způsobit, že se hodláte hodně naučit algoritmům. Na oplátku mohou místní návštěvníci účinně oslovit vaši společnost. Pochopení důležitosti podrobností o přílohách a způsobu, jakým aplikace WordPress používá metadata a titulky, je nezbytným předpokladem. Podrobnosti týkající se příloh jsou také ignorovány a využívány, pokud jde o publikování na webu. Nastavte atributy alt, metadata, popisky a popisy správně pro vaši kampaň s obrázky, abyste zvýšili zkušenosti uživatelů a jejich zapojení

November 24, 2017