Back to Question Center
0

Semalt: Úchvatné tipy a triky k ochraně před útoky na webové stránky

1 answers:

Hackování je obrovské riziko, které většina společností nebo dokonce lidé čelí ve své prácičinnosti. Hacker má znalosti o přístupu k osobním informacím prostřednictvím vytvoření dočasného webového serveru, který není legitimnía pomocí serveru jako spamového vysílače. Hackeři se většinou zaměřují na stránky, které mají pouze základní zabezpečení.

Nik Chaykovskiy, vedoucí manažer úspěšných zákazníků společnosti Semalt ,ví, jak zabránit počítačovým zločincům před hackováním:

Aktualizovaný software

Je nutné aktualizovat veškerý webový software co nejčastěji. Tudy,systém chrání uživatele a zabraňuje hackerům přístup k webu. V důsledku toho není možné, aby útočníci získali vzdálený přístuppřístup a použití proti vlastníkovi. Dá se použít poskytovatelů CMS, jako je Magento, kteří dodávají aktualizace a zásuvné moduly, které se běžně používajípoužití. Při takových činnostech je majitel stránek krok za krokem, který zabraňuje hackerům, kteří mají zákeřný záměr získat vstupní zadní dveře do webu.

Instalace bezpečnostních doplňků

Po aktualizaci veškerého softwaru se ujistěte, že jste na webu dvakrát zabalili instalacíbezpečnostní pluginy jako iThemes, které dokáží detekovat jakoukoli formu hackingu a opravit ho. SiteLock řešení zabezpečení webových stránek může identifikovat aodstranit všechny potenciálně nežádoucí programy a identifikovat vytvořené mezery.

Používejte protokol HTTPS

Hyper Text Transfer Protocol Secure (HTTPS) je bezpečnostní protokol, který zajišťuješifrování všech komunikací přenášených mezi prohlížečem a webovou stránkou. Jejím cílem je zachovat integritu vysoce důvěrnýchinformace, jako jsou údaje o kreditní kartě a hesla..Odborníci doporučují, aby internetové obchody používaly tento návrh pro své portály. NaZjistěte více bezpečnosti, uživatel by měl používat HTTPS ve spojení s vrstvou Security Socket Layer (SSL) a bezpečnostní vrstvou Transport.

SQL Injection

SQL Injection útok je, když hacker může mít přístup k uživateli nejdůležitějšípomocí parametru adresy URL nebo webového formuláře. Chcete-li zabránit útokům SQL Injection, musíte použít parametrizované dotazy. Zaručují tozdrojový kód webových stránek má dostatek parametrů, aby zabránil ničení otevřeného prostoru pro hackery.

Používejte zásady zabezpečení obsahu

Cross-site scripting (XSS) je obvykle útok, kdy hacker provádí škodlivý softwareskripty na akreditované webové stránky. Parametrizované dotazy jsou nástroje, které se používají k zabránění těchto útoků, což zajistí, že znovu nezůstane volný prostorpro hackery se přihlašují. Politika zabezpečení obsahu je také klíčová pro zabránění útokům typu XSS, protože umožňují vstup z určitých domén.Prohlížeč pouze akredituje a umožňuje zadání zdroje přesného skriptu. CSP identifikuje prohlížeče, které jsou platné, a ty, které jsou padělané.

Zabezpečená hesla

Je důležité, aby vlastník webu používal složitá hesla, která hackeři nemohousnadno identifikovat. K tomu dojde pouze tehdy, pokud majitel kombinuje speciální znaky, čísla a písmena pro své heslo.

Kamufláže adresáře správ

Hackeři mohou skenovat adresáře a registru správce prostřednictvím webového serveru.Mohou vyhledávat názvy jako "přístup", čímž zvyšují potenciál hackerů k oslabení zabezpečení webu. Chcete-li snížit šancik tomu dochází, zkontrolujte přejmenování všech složek administrátora.

Závěr

Je moudré být na bezpečné straně tím, že platí nejlepší dolar za nejlepší bezpečnostní prostředky.Diskutováno výše, je sedm z nejlepších tipů, které by měly spustit web Source .

November 23, 2017