Back to Question Center
0

Semalt varuje před nebezpečím klíčových plnění

1 answers:

Vyhledávače kritizují klíčové slovo plnění, a to není víc praxe bílé klobouk SEO. Byly chvíle, kdy klíčové slovo vypchatiny fungovalo dobře, aby hodnocil webovou stránku na internetu. V těchto dnech by vyhledávací stroje, zejména Google, mohly rychle manipulovat s hodnocením stránky s náplní klíčových slov. Stránky se nacházejí ve velkém počtu podle počtu klíčových slov - oculos ray ban rayban 4171 erika. I když klíčová slova nesouvisela s výklenkem webových stránek, dosáhla úspěchu, protože společnost Google zlepšila své celkové hodnocení. V té době byste mohli snadno ukrýt špatné a hloupé klíčová slova uvnitř odpovídajících barev nebo na bílém pozadí. Samozřejmě, to vedlo k hrozným uživatelským zkušenostem, neboť většina lidí nehledala webové stránky, které se před nimi otevřely. Google a další vyhledávače pak začaly odfiltrovat klíčová slova umístěná na webových stránkách, protože všechny tyto stránky neměly informativní a smysluplný obsah.

Důsledky plnění klíčových slov a nadměrné optimalizace:

Julia Vashneva, vedoucí manažer úspěšných zákazníků Semalt Digitální agentura varuje, že klíčové slovo plnění je nyní považován za černou čepičku SEO taktika a je přísně zakázáno. Dovolte mi tady říct, že bude mít jen několik výhod a vaše stránky nemohou mít úspěch v dlouhém Pokud budete chtít, aby se vaše stránky ztratily nebo byly zcela odstraněny, budete pravděpodobně dříve nebo později pokutovat vaše webové stránky.

Matt Cutts, specialist Google, varoval všechny webmastery a blogery o černých kloboucích SEO praxi, zvláště klíčové slovo plnění a přes optimalizaci před několika měsíci. Společnost se pokouší hrát zásadní roli při odstraňování a postihu všech webových stránek, které obsahují klíčová slova, pravidelně. Dokonce i nadměrná optimalizace je přísně zakázána společností Google, Bing a Yahoo!

Google se snaží Google Bot chytřejší než předtím a společnost je proti nadměrné optimalizaci a plnění klíčových slov. Proto byste na jedné stránce neměli používat různá klíčová slova, neboť obří vyhledávač zakáže váš web po celý život. Jinými slovy, můžeme říci, že společnost Google nebude upřednostňovat plnění klíčových slov za každou cenu a je to nebezpečná hra. Možná vás nikde nevede a vaše podnikání bude zničeno.

Google a další vyhledávače se nelíbí strategie černých klobouků SEO, zejména klíčové slovo plnění a chtějí, aby webmasteři neporazili své algoritmy takovými hloupými technikami. Vložte klíčová slova bezpečně do svých článků a hustota klíčových slov by měla být mezi dvěma až pěti procenty. Místo toho, abyste použili stejná klíčová slova spoustu času, měli byste v článcích používat krátké ocasní a dlouhé ocasní výrazy a fráze, abyste jim poskytli působivější a profesionální vzhled. WordStream nabízí svým zákazníkům spoustu nástrojových nástrojů SEO, které vám pomáhají vytvářet klíčová slova a varianty krátkého ocasu a dlouhého ocasu a uchovávat záznamy o tom, kolik klíčových slov jste použili k dosažení požadované úrovně hustoty. Další nápad je implementovat synonyma a vyhledávače nebudou vaše webové stránky černé.

November 24, 2017