Back to Question Center
0

Semalt ví, jak vytvořit vyhledávače milovat vaše stránky

1 answers:

Je bezpečné říci, že klíčová slova jsou nezbytnou součástí obsahu webových stránek, takže vždy potřebují vaši mimořádnou pozornost. Jinými slovy, můžete říci, že používání vhodných klíčových slov je nezbytné pro přežití vašeho webu. Kromě toho je to druh dovedností, které vyžadují značné množství času. Pokud například prodáváte orchideje, měli byste si myslet na příslušná slova a zahrnout je do svých článků pravidelně. Bude skvělé, pokud použijete hlavní klíčová slova v každém druhém odstavci, aniž byste narušili celkový vzhled článku. Stručně řečeno, měli byste se ujistit, že obsah je čten přirozeně a psán bez jakýchkoliv gramatických nebo pravopisných chyb - black and white ascot hats.

Igor Gamanenko odborník na Semalt říká, že se vám to může líbit nebo ne, ale klíčová slova jsou nedílnou součástí jakékoli webové stránky. Používají se k cílení na velké množství lidí a pomáhají vám rozvíjet pochopení toho, jaký typ článků nebo slov, které vaše publikum hledá. Někteří SEO specialisté se uchýlí k nezákonným a neetickým technikám, jako je klíčové slovo vypchatý, aby se zoradili stránky svých klientů. Naplnění klíčových slov může být definováno jako přetížení článků nebo metaznaček webových stránek s množstvím klíčových slov, frází a příslušných slov.

Například, pokud jste napsali meta tagy nebo meta popis nevhodně a chtěli nějaké klíčové slovo použít znovu a znovu, nemusí vám poskytnout požadované výsledky. je vždy dobré.A ano, měli byste se soustředit na kvalitní obsah.Použijte slova, která jsou relevantní k předmětu vašeho webu, například, můžete použít relevantní slova jako orchideje, květináče, květiny, květináče a další.Tento příklad je jasné, že ve vašich větách by se nemělo opakovat stejné klíčové slovo nebo fráze. Musí existovat konzistence a určitá logika ve vašich obsahových částech.

Na druhou stranu je dobrým meta popisem něco, na co musíte věnovat pozornost. Ujistěte se, že zde nepoužíváte více než jedno klíčové slovo. Podívejte se na příklady meta popisů jiných webových stránek. Snažte se, abyste se od nich učil a napsat meta popisy tak, že vypadají bezchybně a mají pouze jedno nebo dvě klíčová slova.

Dovolte mi, abych vám říkal, že plnění klíčových slov nikdy nebude fungovat pro vaši firmu, protože prohledávače vyhledávače prozkoumají vaše stránky a jejich obsah pro kvalitu. Pokud vaše webové stránky obsahují nepřirozené klíčová slova a vysokou hustotu jediného slova nebo fráze, jeho pořadí bude zrušeno. V některých případech mohou společnosti Google, Bing a Yahoo penalizovat nebo zakázat vaše stránky po celý život a nemohou být znovu indexovány.

Proto byste měli být opatrní, když používáte několik klíčových slov a nemáte mnoho odpovídajících slov a frází kvůli lepšímu hodnocení. Výsledky budou opačné a nemůžete dosáhnout požadovaných výsledků. Doporučujeme psát kvalitní obsah a soustředit se na informační články tak, aby vyhledávače milovaly vaše stránky.

November 24, 2017