Back to Question Center
0

Semalt: Vysvětlení online podvodu

1 answers:

Internetový podvod je dnes jednou z nejvíce rostoucích peněz na internetu. Míraprocházení online kvůli podvodům je alarmující. Spojené státy zaznamenaly ztráty přesahující 525 milionů dolarů, což je v průměru 1813 dolarů za rokoběť podle Národního centra pro kriminalitu White Collar Crime Center. Internetový podvod ve Spojených státech činil asi 90 procent z celkového počtuonline podvody na světě. Je to hrozba, která vyžaduje velmi naléhavou pozornost.

Policejní odbory zabývající se počítačovou trestnou činností na celém světě investují do mechanismubojovat proti internetovým podvodům a je vhodné, aby oběti hlásily buď peněžní, nebo jakýkoli jiný druh podvodu, který se děje online. Nicméně,uživatelé internetu mohou zůstat ostražití čtením článků o internetových podvodech, jako je například blog Security Watch mezi dalšími materiály. Existujíněkolik možností podávání zpráv týkajících se internetových podvodů a Federální obchodní komise (FTC) jako jedné z nejdůvěryhodnějších organizacípro práci.

Kroky, které se používají při hlášení internetových podvodů, jsou k dispozici online, ale nejprve je zdeněkteré běžné způsoby, od předního odborníka z Semalt ,Jason Adler, který používají podvodníci online.

Obchodní podvod

Existuje mnoho reklam online, které přitahují lidi, aby se připojili ke skupinám. Obchodpodvody vyvinuté pro internetové podvody vyžadují velké částky peněz tím, že se účastní a dělají malé pracovní místa on-line, ale vyžadují podepisování a zasílánípeníze na členství, školení, poplatky nebo nabývání zboží. Nakonec se objevuje jako noční můra. Buď opatrný.

Krádež identity

V roce 2004 byla krádež identity zaznamenána na špičkovou stížnost spotřebitelů ve Spojených státechStáty. Nebezpečí tohoto internetového podvodu jsou tak závažné, že může vést k celkové ztrátě všech peněz na bankovním účtu obětí. V tomhlev případě, že podvodníci maskují svou totožnost a mají přístup k úvěrovým účtům obětí. Oběti by měly informovat své banky, úvěrovou kancelář nebookamžitě nahláste policii.

Webové podvody v databázi

Osobní údaje, jako je řidičský průkaz a pas používaný nemocnicemi,bank a vládních organizací mohou být často přístupné podvodníky a zveřejňovány na internetu. Informace se dostanou onlinepodvodníci za zneužití a třešeň. Internetové podvody, které zahrnují hacking v databázi, by měly být oznámeny vyhledávačům, jako jsou Google, Yahoo,a Bing pro odstranění.

Podvod

Internetový podvod může být ve formě e-mailu s žádostí o peněžní pomoc. Thepodvodníci narazili na e-mailový účet přítele oběti a požádali o finanční pomoc prostřednictvím společnosti Western Union. Existuje několik tipůPCMag, aby se zabránilo této formě internetového podvodu.

Románský podvod

Internetové podvody mohou přicházet ve formě fantazie. Také známý jako catfishing,romantika podvod zahrnuje osoba, která tvrdí, že je v lásce s obětí. Podvodník láká oběť, aby jí posílala peníze na cestu nebo na lékařskou pomocvýdaje. Neposílejte dary lidem, o kterých nevíte.

Spotřebitelské transakce se zahraničními společnostmi

Mezinárodní síť na ochranu a prosazování spotřebitelů má systémkterý se zabývá internetovými podvody, které zahrnují platbu poskytovatelů on-line, kteří nedodávají produkty. V případě, že online objednávka nedosáhnekupujícímu je třeba hlásit incident za pomoc.

Internetové podvodné investice

Spam může způsobit podvod. Kontaktujte Komisi pro cenné papíryv případě, že jste se stali oběťmi podvodného podvodu Source .

November 23, 2017