Back to Question Center
0

Semalt: Základní typy útoků hackerů a řešení webových stránek

1 answers:

Dosažení vašich cílených SEO cíle může být ohroženo mnoha faktory, vaše webové stránkybezpečnost je jedním z nich. Vznikající trendy a problémy v technologickém odvětví vyžadují vysokou úroveň bezpečnostních kontrolních opatření.Statistiky ukazují, že více než 10% webových stránek klesne kvůli hackerům a útokům.

Být obchodníkem s obsahem, vaše bezpečnost online je důležitá. Nábor profesionálůa komplexní SEO firma zvládnout vaše webové stránky bezpečnostní práce funguje většinou pro velký počet společností provozujících online. Práce se SEOfirma zajišťuje marketingovým zákazníkům špičkové zabezpečení, zjišťuje nejlepší konkurenci a generuje zpětné odkazy v reálném čase. Z dlouhodobého hlediska obsahobchodníci mají zájem o dosažení svých cílů a setkávají se s obrovskými výnosy.

Nik Chaykovskiy, vedoucí manažer úspěšných zákazníků společnosti Semalt Digitální služby, zpracovává kybernetické útoky, na kterých musíte pracovat.

útok na hrubou sílu

Běžně označovaný jako útok na nevidomé, útok brutální síly využívá moderní útokyzaškrtněte počítačový systém. Tento druh útoku se používá ve vzácných případech. Hackeři využívající slepý útok na přístup k vašemu webudetaily využívají všechny dostupné techniky ve světě. Po přístupu k počítači mají hackeři přístup ke všem účtům a heslůmpřekročení a kontrola důvěryhodnosti. Je však možné jednoduše detekovat brutální útoky síly, protože počítačový systém je spoustadatových aktivit současně.

Opatření předcházení

Brutální útok je tak snadné zjistit. Jeden krok před hackery platí hodně.Chcete-li zabránit tomu, abyste byli napadeni pomocí slepého postranního útoku, můžete omezit pokusy o přihlášení a uzamknout účty v případě neúspěšných pokusů.

útok na člověka

Komunikace mezi koncovým uživatelem webových stránek a prosperující stranou vede k útoku MITM..Hackeři převezmou kontrolu nad vaší bezpečnostní stránkou tím, že zachycují komunikační fóra. V této metodě útoků hackeři převzali kontroluvše bez znalosti koncového uživatele.

Opatření na předcházení útokům MITM

Chcete-li zabránit útočníkům, aby převzali kontrolu nad vašimi bezpečnostními stránkami, zvažte použitíbrány firewall, webové brány, antivirové programy a VPN. Používání spolehlivého šifrování mezi serverem a zákazníkem pomáhá blokovat hackery.

útok na sociální platformu

Obecně známý jako sociální inženýrství, sociální útok je považován za nejjednoduššízpůsob, jak zkazit dobře zavedenou firmu. Hackeři používající tuto techniku ​​manipulují s uživateli, aby zobrazovali hesla a údaje o kreditní kartě.

protiopatření

Hackeři mají způsob manipulace se svými horními cíli tím, že vytvářejí teplý vztahs nimi. Útok sociálního inženýrství lze zabránit tím, že se lidé cítí citliví na potřebu uchovávat citlivé informace diskrétní.

Klient založený útok

V tomto typu útoku hackeři narušují bezpečnost vašeho webu manipulacímůžete klepnout na otevřené dokumenty a prokliky. Tímto způsobem hackeři vás zavedou na škodlivou webovou stránku, která vám znemožní hackovat.

Opatření předcházení

Vytváření povědomí o vašich zaměstnancích o potřebě opatrnosti při používáníveřejný internet je důležitý. Hackeři zůstanou ostražití tím, že čekají na zaměstnance, aby stáhli svobodný software ze škodlivého webu, a pak hackcelé organizace. Být ostražitý a opatrný, když používáte veřejnou službu WIFI, abyste se vyhnuli hackování.

Útočný útok

Vzdálený útok se používá hlavně k šíření škodlivých virů, získání přístupu k citlivýminformace a vytvořit zásahem do cílených počítačů.

Buďte opatrní

Být ostražitý tím, že zabráníte všem zranitelným stránkám vašeho webu, budete v bezpečíhackerů. Zvažte implementaci jak vnitřního, tak i externího poradenství v oblasti bezpečnosti IT.

Závěr

Bezpečnost vašich webových stránek je důležitá, pokud jde o digitální a obsahový marketing.Množství obchodních míst klesá každý měsíc v důsledku útoků škodlivých hackerů. Najme profesionálů v oblasti informatiky, aby vás aktualizovali azabránit tomu, aby se vaše stránky v důsledku hackingu snížily Source .

November 23, 2017