Back to Question Center
0

Semalt - Způsoby, jak překonat váš zpětný profil s daty procházení

1 answers:

Společnost Google své měsíce aktualizuje své uživatele o významu zpětných odkazů, ale víme, že zpětné odkazy jsou klíčem k úspěšnému hodnocení vyhledávačů . Pomáhají Google, Bing a Yahoo určit význam webů a blogů. Mnoho lidí debatuje o tom, zda používat proaktivní zpětné odkazy, aby se zapojilo do návštěv nebo ne, a je pravda, že zpětné odkazy vám mohou zajistit kvalitní webovou návštěvnost. Navíc vám pomáhají monitorovat a optimalizovat stávající odkazy na vašem webu.

Podíváme se na několik bodů, abychom pochopili, proč je nezbytné kombinovat zpětná data a data procházení. To nám pomůže pochopit, jak zlepšit hodnocení vyhledávačů na našich webových stránkách a jaký druh opatření bychom měli podniknout, abychom zvýšili jejich hodnotu na internetu - s14d lamppost.

Zde Igor Gamanenko, špičkový odborník z Semalt , diskutuje o způsobech, jak zlepšit váš zpětný profil s daty procházení .

1. Rozbité stránky s zpětnými odkazy

S rozbitými stránkami a zpětnými zprávami můžete snadno najít stránky, které mají chybu s jejich zpětnými vazbami, a vrátit se k chybám 4xx a 5xx. Chcete-li se vyhnout tomuto problému, měli byste zlomit vaše zpětné odkazy do různých sekcí. Případně můžete stránky obnovit na stav 200 nebo aktualizovat jejich stav na 301. Další metodou je, že je můžete přesměrovat na další užitečné a relevantní stránky nebo články.

2. Neindexované stránky s zpětnými odkazy

Všechny neindexované stránky s zpětnými odkazy by měly být opraveny správně. Umožňují určit stránky, které vrátí uživatele k chybám 200. Pokud k tomuto problému dojde, vaše stránky nebudou indexované a nemůžete zlepšit hodnocení vyhledávačů svých webových stránek.Pokud chcete, aby všechny vaše stránky byly vyhledány vyhledávači, měli byste co nejdříve odstranit neindexovaný problém.

3. Přesměrování adres URL pomocí zpětných odkazů

Webové stránky mění jejich uspořádání a obsah s časem a je možné změnit adresu URL a její architekturu podle aktuálního trendu. Pokud se zobrazí chyba 301, neměli byste nechat vyhledávače indexovat vaše webové stránky, dokud nebude tato chyba odstraněna. Je pravda, že zpětný odkaz s přesměrováním stránky není závažným problémem, ale můžete si jej prohlédnout a změnit tak, aby cíloval příslušné publikum. Ujistěte se, že jste použili kotevní text, abyste zvýšili šance na zlepšení ve výsledcích vyhledávače.

4. Osamocené stránky s zpětnými odkazy

Osamocené stránky mohou řídit vaše stránky spoustu provozu, ale webmasteři často zapomínají na ně a poskytují svým návštěvníkům špatné zkušenosti na místě. Stránky s osamělé stránky byste měli navzájem posílat zpětně, a ujistěte se, že všechny stránky nabízejí publiku hodnotu.

5. Zakázat adresu URL pomocí zpětných odkazů

Všechny nepovolené adresy URL s některými zpětnými odkazy zvýrazňují stránky, které jsou zadány v souboru robots.txt. Stránky, které mají tento problém, mohou způsobit problémy návštěvníkům a jejich počet se do značné míry snižuje. Stránky je třeba procházet odebráním z vašeho souboru robots.txt.

6. Meta Nofollow stránka s zpětnými odkazy

Ve zprávě Meta Nofollow s Backlinkem můžete identifikovat stránky s metaznačkami a bez nich a upozorňovat na chyby v nich. Problém můžete vyřešit odstraněním nepotřebných značek z vašeho webu. Zvažte instalaci vhodného pluginu pro zlepšení celkového výkonu a vzhledu vašeho webu.

November 24, 2017