Back to Question Center
0

Semaltová praxe: Katastrofické důsledky klíčového plnění

1 answers:

Jack Miller, Semalt Senior Customer Success Manager, říká, že pokud jde o psaní SEO-přátelských článků, klíčové slovo plnění je často považován za zásadní prvek. Google, Bing a Yahoo se jí nelíbí a neměli byste převážit klíčová slova ve vašem obsahu za každou cenu. V prvních dnech SEO, klíčové slovo plnění bylo něco, co fungovalo dobře a pomohl webmasteři dostat dobrou hodnost v vyhledávač výsledky. V dnešní době se tento trend změnil celkově a nemůžete zvýšit své hodnocení s plným obsahem klíčových slov. Kromě toho by společnost Google mohla potrestat vaše stránky a zakázat je po celou dobu životnosti, pokud uveřejníte články s klíčovými slovy - lkw beladen umzugskosten.

Co je špatné s plnění klíčových slov?

Je bezpečné říci, že plnění klíčových slov bylo běžné SEO techniky, ale nyní je čistě považováno za strategii SEO pro černou klobouk. Matt Cutts z Googlu uvádí, že společnost se snaží co nejlépe rozlišovat mezi vysoce kvalitními články a nízkým obsahem. Každý, kdo dělá klíčové slovo plnění nebo použití přesně SEO techniky bude muset trpět dříve nebo později. Společnost Google vždy hledá webové stránky, které mají vynikající kvalitu a informační obsah. Společnost má ve svém týmu několik inženýrů, kteří pracují na prevenci klíčových slov, a budou brzy penalizovat stránky, které se podílejí na tomto podvodu.

Jedním ze základních nebezpečí je to, že Google sníží stránku rank vašeho webu. Existuje šance, že bude odstraněna nebo potrestána ve výsledcích vyhledávače. zaměřit se na spoustu klíčových slov, místo toho byste se měli snažit udržet kvalitu svých webových stránek a pracovat na klíčových slovech pouze tehdy, když je to zapotřebí .

Další nevýhodou je, že většina vašich zákazníků a návštěvníků nebude mít náplň klíčových slov. Neměli byste zapomínat, že chtějí číst zajímavé, užitečné a užitečné informace. Pokud jste vycpali spoustu klíčových slov a jste ohroženi kvalitou, nemůžete dosáhnout jejich očekávání a nemůžete své návštěvníky přetvářet do spokojených zákazníků.

Optimalizace klíčových slov, která funguje:

Je pravda, že použití klíčových slov je velmi důležité, ale měli byste pochopit rozdíl mezi použitím klíčových slov a plnění klíčových slov. Dovolte mi, abych vám řekl, že se jedná o dvě odlišné SEO postupy. Google trhliny na plnění klíčových slov, ale miluje články, které obsahují správné a rozumné množství klíčových slov.

Takže byste měli myslet na své klíčová slova moudře a nepoužívejte spoustu klíčových slov a frází ve stejném odstavci. Nikdy byste se neměli soustředit na boty SEO, které indexují stránky a myslí si, že jsou spolehlivé. Google má vlastní pravidla a pravidla a každý webmaster je musí sledovat, pokud chce dosáhnout požadovaných výsledků.

Jak vyvážit klíčová slova?

Kromě klíčových klíčových slov byste nikdy neměli používat fráze, která narušují tok vašeho obsahu. Různí blogřiři a webmasteři se zaměřují na klíčová slova a fráze, ale měli byste udržovat hustotu klíčových slov pouze od dvou až čtyř procent. Můžete použít synonymovou databázi společnosti Google, abyste byli informováni o tom, co se Google nejvíce líbí a jak zvýšit vaši expozici na internetu.

November 24, 2017