Back to Question Center
0

Tipy pro optimalizaci obrazu od společnosti Semalt Expert

1 answers:

Snímky, které nejsou optimalizovány, mohou vést k vážným důsledkům spojeným s výkonem webových stránek. Ve většině případů, kdy je rychlost vašeho webu velmi pomalá, "neoptimalizované" obrazy nesou větší část viny. Náš současný svět je charakterizován hospodářskou soutěží v téměř všech odvětvích. To je důvod, proč pomalé webové stránky prostě nemohou přežít teplo - servidores vps en venezuela.

Jason Adler, Semalt Customer Success Manager, varuje, že pokud uživatel navštíví váš web a cítí, že trvá o jednu vteřinu déle, než je zvyklý, je velmi pravděpodobné, na webových stránkách soutěžícího, pokud se nakládá relativně rychleji.

Jak se ujistíte, že vaše fotografie nebudou zpomalovat váš web?

Zvažte použití těchto sedmi optimalizačních tipů pro optimalizaci SEO:

1. Používejte kvalitní originální fotografie

Toto je základní pravda, která platí pro všechny typy obsahu webových stránek. Potřebujete nejvíce jedinečných a originálních obrázků na vašem webu, pokud se snažíte poskytnout lepší uživatelské prostředí. Pokud můžete fotografovat s kvalitní kamerou nebo získat návrháře, kteří mohou vytvářet originální fotografie, tím lépe budou vaše stránky hodnoceny vysoce.

Pokušení použít fotografie na fotkách může být pochopitelně vysoká. Opravdu nechcete mít fotku, kterou mají miliony dalších webů.

2. Zlepšete své obrázky pomocí nástrojů

Uživatelé jako obrázky, které jsou nejen atraktivní, ale i personalizované. Nástroje pro editaci fotografií jsou extrémně rozšířené po celém internetu. Vždy můžete najít vhodný nástroj k přidání něčeho k vašim obrázkům před jejich zveřejněním online.

Ať už chcete přidat text, jedinečnost, osobnost nebo potřebu zvýšit její odvolání, je zde nástroj. Využijte nástroje pro úpravu fotografií a vytvářejte snímky, které vyniknou a udělejte vašemu webu náskok.

3. Popisné názvy souborů a názvy souborů bohaté na klíčová slova

Osvědčené postupy SEO zdůrazňují význam začlenění klíčových slov do názvů souborů popisujících obraz. Takové jméno souboru informuje vyhledávače o obrázku a co je v něm.Při stahování obrázků nahradit výchozí pojmenování něčím, co popisuje obraz v nejlepších možných termínech. 4. Snižte velikost obrázků

Velikost souboru můžete snížit, aniž byste snížili kvalitu obrazu. Změnou velikosti a kompresí obrázků můžete výrazně zlepšit rychlost webu.

Pomocí funkce "Uložit pro web" aplikace Adobe Photoshop zajistíte optimální velikost obrázků, které skončí na vašem webu.

5. Použijte správný formát souboru

Existují tři společné formáty obrázků: JPEG, PNG a GIF.

JPEG je nejpopulárnější formát, protože udržuje velikost obrázků malou. GIF se většinou používá pro animace a jednoduché umění. Podporuje průhledné pozadí a je proto ideální pro firemní loga a další prvky webu. PNG je modernější alternativou k formátu JPEG a GIF. Tento formát podporuje průhlednost, má automatickou korekci gama a lepší barevný rozsah.

6. Optimalizace obrázků a textů

Alt text a název obrázku by měl být správně vytvořen, aby vaše webové stránky dosáhly lepšího hodnocení na SERP a poskytnou dobré uživatelské zkušenosti.

Alt text je snad nejlepším způsobem, jak zajistit, aby se vaše produkty objevovaly ve vyhledávání webových stránek a obrázků Google.

7. Vytvářet mapy Sitemap pro vaše stránky

Sitemap obrázků poskytují vyhledávačům informace o obrázcích dostupných na webu. Dokonce i když kód JavaScript načte, mapa stránek umožňuje těmto motorům najít snímky. Vytvoření souboru Sitemap zahrnuje přidání informací o obrázcích na stránce. To se provádí pro každou adresu URL uvedenou v souboru Sitemap.

Optimalizace obrazu pro SEO rozhodně stojí za námahu. Vaše stránky se načítají rychleji a návštěvníci mohou rychle dostat to, co chtějí. Pomalé webové stránky trpí ztrátou viditelnosti, poklesem konverzních kurzů a tím i prodejem a výnosy. Výše uvedené tipy vám pomohou vyhnout se těmto ztrátám.

November 24, 2017