Back to Question Center
0

Tipy pro optimalizaci obrazu z Semaltu

1 answers:

Žijeme ve vizuálním světě a význam optimalizace obrazu nelze ignorovat. Vysoce kvalitní snímky zpříjemňují váš web a přinášejí spoustu ekologické dopravy. Bez správného obsahu a optimalizace obrazu se vám nikdy nedaří získat požadované výsledky. Optimalizace obrazu je výhodná mnoha způsoby, například poskytuje lepší uživatelskou zkušenost, zrychluje dobu načítání vaší stránky a nabízí lepší možnosti hodnocení - reliant security portland or. Technologie vizuálního vyhledávání zaznamenala v posledních měsících výrazné pokroky a vyhledávačů nemůže určit obsah obrázků. Takže závisí na textu vašich obrázků, aby pochopili, o čem jsou obrázky a jak se týkají témat nebo článků. Zde jsou významné tipy pro optimalizaci obrazu pro webmastery a blogery nabízené Maxem Bellem, manažerem úspěchu zákazníků Semalt .

Sériové snímky nemohou pomoci v SEO:

Pokud chcete, aby se vaše obrázky objevily na webu, měli byste mít plný přístup k obrázkům. Sériové snímky však nemohou pomoci v SEO, protože byste museli pokračovat s SEO na stránce a off-page samostatně. Spousta stránek je přeplněná stejnými fotografiemi, takže byste měli přemýšlet o jedinečných a přitažlivých obrázcích, které nebyly nikdy použity. Dokonce i když jsou optimalizovány zásobní snímky, budou mít stejné efekty nebo výhody SEO jako původní obrázky.

Použijte obrázky vysoké kvality:

Ve všech svých článcích je důležité používat jedinečné a vysoce kvalitní fotografie. Čím více inovativních obrázků používáte, tím lépe vaše šance jsou ve vyhledávačích. Původní obrázky znamenají, že byste měli používat fotografie bez autorských práv. Nemáte-li k aplikaci Shutterstock nebo Getty Images přístup, můžete pomocí fotoaparátu pořídit interní fotografie. Poskytněte svým návštěvníkům spoustu informací o vaší značce a to je možné pouze u vizuálně působivých videí a fotografií.

Zajistěte svým zákazníkům pohled na vaši společnost nebo poskytněte vysoce kvalitní obraz produktu, na který budou vaši návštěvníci reagovat.

Mnoho uživatelů ignoruje fotografie. Vysoce kvalitní originální snímky umožňují vyniknout ve výsledcích vyhledávání, ukazovat osobnost vaší značky a přilákat více lidí na vaše webové stránky.

Dejte si pozor na autorská práva:

Bez ohledu na obrázek, který jste vybrali, měli byste se ujistit, že obrázky jsou volně použitelné a neexistují žádné konflikty týkající se autorských práv. Pokud máte přístup ke Shutterstock, Getty Images, DepositFiles nebo jiným podobným platformám, můžete použít tolik fotografií, kolik chcete bez obav o konflikt v oblasti autorských práv. Pokud však nemáte licence používat obrázky, pak budete muset čelit nákladnému soudnímu řízení. Podle zákona DMCA (Digital Millennium Copyright Act) nemohou uživatelé používat obsah a obrázky někoho jiného, ​​protože by mohly porušovat autorská práva.

JPEG je nejlepší:

Existují různé formáty obrázků, ale JPEG je nejlepší a nejrozšířenější formát obrazu. Poskytuje spoustu možností pro zachování kvality obrázků při změně velikosti nebo kompresi. Můžete hrát s barvami, vzory a stíny, abyste se ujistili, že poslední obrázek je podle rozvržení vašeho webu a obsahu. Je pravda, že obrázky JPEG se snadno komprimují a mohou být použity v malých i velkých velikostech.

Obalování:

Pokud jde o SEO, je důležité pojmenovat své obrázky. Měli byste vytvořit krátké a úplné názvy vašich obrázků a ujistěte se, že je v těchto jménech přidáno hlavní klíčové slovo. Google, Yahoo a Bing budou snadno procházet váš obsah a obrázky, pokud budou klíčová slova a fráze správně použita.

November 24, 2017