Back to Question Center
0

Zeptejte se Semalta, jak vyhrát boj proti Darodar Referral Spam

1 answers:

Je důležité zablokovat spamový odkaz darodar.com ve vašem Google Analytics ještě předtím, než bude příliš pozdě a falešná návštěvnost, kterou špatný chlap spoofs na váš účet, snižuje vaši pozici vyhledávače . Nejlepším řešením je vytvoření filtrů s názvem hostitele ve službě Google Analytics - bolivia tour packages. Naštěstí nám společnost Google poskytla spoustu užitečných tipů a návodů, jak vytvořit předdefinované filtry, abyste z vašeho účtu vyloučili návštěvnost darodar.com. Pokud jste v přehledech služby Google Analytics zjistili některé zvláštní odkazy na odkazy, které vás přesměrují na affiliate odkazy eBay.com a Amazon.com, řekněte nám, že ruský podvodník shromáždil spoustu identifikátorů sledování Google Analytics a zahrnoval škodlivý software ve všech jim. Je pravděpodobné, že vaše webové stránky dostávají škodlivý provoz, protože také identifikoval vaše ID sledování.

Oliver King, Semalt Customer Success Manager, vysvětluje, že tento ruský člověk používá všechny tyto IDy pro ping Google Analytics, aniž by prohlížel vaše webové stránky. Navíc posílá určitou adresu URL pro odkazujícího uživatele, který se pokusí oklamat službu Google Analytics. Uvidíte tuto adresu URL na vašich webových stránkách a přesměruje vás na partnerský odkaz, který zlá chlap zanechal. Nejčastěji jsou Amazon a Alibaba používány jako affiliate links, ale bad guy vložil spoustu affiliate odkazů a přesměroval uživatele v naději, že prodává své produkty na internetu a získat nějaké provize. Většina obchodních webových stránek obnovuje affiliate ID v cookiech na několik dní a bad guys stále vydělávají peníze přes vaše stránky.

1. Někteří lidé vás požádají o změnu souboru .htaccess na vašem webu, ale to je dobré pro nic, protože ten špatný člověk nebude navštěvovat vaše webové stránky.

2. Neovlivňuje vaše stránky, takže byste se neměli starat o to. Místo toho to ovlivní vaši zprávu o analýze a míra odchodů může být zvýšena.

3. Adresy URL budou obsahovat vaše ID sledování Google Analytics. Tento ruský člověk určí, kdo navštíví URL odkazů před tím, než je přesměruje na své affiliate odkazy.

4. První a nejdříve se objeví první vlastnictví ve vašem účtu Google Analytics - vlastnost s identifikačním kódem sledování skončí písmenem "I".

5. Affiliate IDs jsou uloženy v cookies, což vytváří žádné problémy pro váš počítač nebo vaše webové stránky. Ale ten odmítač odmění za provize a zálohy.

6. Pro nové a základní weby byste měli v Google Analytics zablokovat spam pomocí předdefinovaných filtrů hostitele.

Internetový odkaz spam byl jedním z hlavních problémů a je formou umělé komunikace, která zničí hodnocení stránek na internetu. Měli byste mít na paměti, že na vašich webových stránkách nikdo nechodí. Namísto toho odesílající spamový odkaz darodar.com navštíví vaše stránky, vytváří zobrazení a tyto újmy se zaznamená do účtu Google Analytics. Pokud jste někdy zaznamenali špičku v referenčním provozu vašeho účtu Analytics, možná vás zajímá vytvoření filtrů nebo změna nastavení souboru .htaccess. Tím zabráníte tomu, aby špatný člověk přesměroval své návštěvníky na vlastní webové stránky založené na provizi.

November 24, 2017